Usługi JavorNET

Wskazujemy najlepsze rozwiązania informatyczne, telekomunikacyjne, systemów bezpieczeństwa spełniające potrzeby klienta.
Pomagamy w wyborze oprogramowania wymaganego do pełnego i efektywnego działania firm.
Oferujemy najskuteczniejsze i najefektywniejsze sposoby zabezpieczenia zasobów informatycznych oraz obiektów klienta.
JavorNET zajmuje się audytami sprawdzania legalności oprogramowania.
Prowadzenie takiego audytu gwarantuje tzw. Okres Ochronny Klientowi - klient wówczas nie może być ukarany z tytułu posiadania nielegalnego oprogramowania.
Efektem audytu jest wskazanie najlepszego wyboru licencjonowania oprogramowania.
W przypadku posiadania przez Klienta legalnego oprogramowania jest udokumentowane odpowiednim certyfikatem.
Wystawiając taki dokument firma audytorska bierze odpowiedzialność za sprawdzenie i legalność oprogramowania objętego audytem.
Na życzenie klienta projektujemy, nadzorujemy i realizujemy zamówienia o nietypowym wymiarze lub potrzebie w powyższych dziedzinach.

Świadczymy usługi w zakresie:

Informatyka

Świadczymy usługi w zakresie: zarządzanie (administrowanie) sieciami LAN i WAN, serwerami i stacjami roboczymi (komputerami), systemami programowymi etc.

Telekomunikacja

centrale telefoniczne telefonia IP urządzenia telekomunikacyjne pomoc przy wyborze i nadzór nad wdrażaniem łącz dostępowych do Internetu wraz z urządzeniami do sieci LAN

Systemy bezpieczeństwa

systemy bezpieczeństwa informatycznego systemy alarmowe kontrola dostępu rejestracja czasu pracy telewizja przemysłowa CCTV wraz z cyfrową rejestracją obrazu

Oprogramowanie

Wskazujemy najlepsze rozwiązania oprogramowania w odniesieniu potrzeb klienta. Pomagamy w wyborze oprogramowania wymaganego do pełnego i efektywnego działania firm.